• Wpisów:752
 • Średnio co: 2 dni
 • Ostatni wpis:4 lata temu, 01:14
 • Licznik odwiedzin:6 827 / 2118 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Witam Was z samego rana ! za niedługo wstawię opowiadanie, a tymczasem przywitam Was kwietniem !
Nabraliście już kogoś lub zmoczyliście? ja jeszcze nie hahaha ; 3
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
We are youung ! <3

Jakie oglądacie seriale/filmy? co polecacie? komedie,romans coś w tym stylu!

; )
 

 
Popieracie ? ja popieram !!

Aleeee beznadziejna pogoda.. podobno tak ma być jeszcze przez tydzień ja nie wytrzymam !!

WIOSNO WIOSNO CHODŹ DO NAS.. KICI KICI hahahah
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Cause there'll be no sunlight
if I lose you, baby
There'll be no clear skies
if I lose you, baby
Just like the clouds
My eyes will do the same, if you walk away
Everyday, it will rain, rain, rain ...

Bruno Mars <3

Macie ochotę na kolejne opowiadanie?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
tak dob­rze rzeźbisz syl­wetkę in­ne­go człowieka
pot­ra­fisz prze­solić skład, do­sypać pieprzu
- po­dob­no tak le­piej się trzyma

gu­zik z pętelką, mój drogi

oni nie będą twoimi sługami,
bo rzeźbisz ich źle, niestarannie
wbi­jasz gwoździe roz­dzierające płótno
wy­malo­wanych szczęść

ty znik­niesz, pos­kro­miony przez obywateli
twych nie­chluj­nych dłoni

Mocne słowa.
 

 
Co racja to racja dziewczyny ruszać się i idźcie po księcia z bajki hahah !kocham tą piosenkę. *-*
 

 
Wesołych Świąt kochani !

Mokrego dyngusa,wesołej atmosfery i smacznego jajka!

Kto by chciał taki pokoik?
 

 
*-*

klimatowa piosenka... ; 3
 

 
Lata 70 XX w. Ameryka Północna.

Sarah była wschodzącą dziennikarką i interesowała się zjawiskami paranormalnymi. Za bardzo w to nie wierzyła,ale bardzo chciała się o tym przekonać.
Jej kolega zaproponował jej wycieczkę do Czarnobyla.
Sarah słyszała o tym miejscu,bardzo wiele negatywnych opinii. Ale nie przeszkadzało jej to..zgodziła się. Jechali z 8 znajomych,żeby czuć się bezpiecznie.Wyjechali już o świcie,żeby wrócić jak najszybciej.

3 godziny później, dojechali na miejsce.Sarah wzięła aparat i robiła zdjęcia. Jej znajomi porozglądali się po terenie. Zauważyli opuszczony budynek i weszli do niego. Sarah na swoich zdjęciach zauważyła ducha.. kiedy patrzyła na miejsce gdzie robiła zdjęcia, nikogo nie było.Zignorowała to i poszła do budynku.
-Heej, co to za budynek?
-Właśnie nie wiemy.. wiele lat temu była tu eksplozja bomby atomowej i nikt tu już nie ma prawa wchodzić.
-Aha... ja zrobiłam parę zdjęć i było widać na nich duchy.
-Sarah..to pewnie znowu Twoja wyobraźnia.. ruszamy dalej
Sarah ze zdziwieniem nie odpowiedziała na to.

Do wyjazdu zostały im niecałe 4 godziny,więc skorzystali i weszli troszkę głębiej do miasteczka.
Sarah podążając za nimi zauważyła człowieka..postanowiła podejść i mu pomóc.
Okazało się,że to turysta który 2 dni temu zgubił się i oczekiwał na pomoc.
Sarah zwołała znajomych i zaopiekowali się nim.
Opowiadał im legendy o tym miejscu,lecz oni nie wierzyli.Jedynie Sarah była zainteresowana.Podczas opowiadań,wszyscy usłyszeli ryk. To nie był zwierzęcy ryk lecz zmutowany.. znajomy Sary, Rick postanowił pójść sprawdzić co się dzieje..
Lecz już nigdy nie wrócił,wszyscy byli zaniepokojeni i zaczęli uciekać.Na ich nieszczęście auto się zepsuło. Od tak? nie, nie.To nie był przypadek, to była ich kara za węszenie na tym terenie.

Po 2 godzinach szukania ucieczki,nie udało im się.
Sarah zginęła razem ze znajomymi. A jak? bardzo brutalnie.. Coś zaciągnęło ich i nie chciało oddać.
Sarah była bardzo poszarpana i jej części ciała były po całym pokoju jak jej znajomych..

Motto? NIE PRZYJEŻDŻAJ DO CZARNOBYLU.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Czarna Wołga
W latach 60 i 70 XX w. w Polsce niezwykłą popularnością cieszyła się legenda o złowieszczym samochodzie - czarnej wołdze. W zależności od przekazywanych wersji mieli nią kierować księża, zakonnice, wampiry lub też sataniści. Ponoć jeździła ona ulicami miast i porywała dzieci z chodników. Ponoć wyruszała wraz z zachodem słońca, a porwanym dzieciom spuszczała całą Krew w bliżej nieokreślonych celach. Historia ta miała głównie na celu wystraszenie niesfornych dzieci i zatrzymani ich w domu po zmroku, dlatego też może dziwić fakt iż powracająca w latach 90 zmieniona wersja tej opowieści wzbudziła w Polsce powszechne zamieszanie. Wedle nowej wersji ulicami miast kursowało czarne BMW kierowane przez samego diabła. Zatrzymywał on przechodni i pytał która godzina - jeśli nieszczęśnik udzielił odpowiedzi miał on umrzeć następnego dnia właśnie o tej godzinie. Historia ta szybko rozeszła się po całym kraju wzbudzając wiele obaw, głównie wśród ludzi pamiętających jeszcze czasy czarnej Wołgi.


Pewna kobieta wracając od rodziny przemierzała swym samochodem bardzo długą trasę. Była już pierwsza w nocy, a ona wciąż niezmordowanie prowadziła samochód. Jadąc wąskimi drogami wśród lasów zaczęła już powoli zasypiać gdy naglezobaczyła mężczyznę leżącego bez ruchu na drodze! Kobieta zatrzymała swój samochód, powoli otworzyła drzwi i wychyliła się z auta. "Proszę pana, czy wszystko w porządku? Jest pan ranny?" zapytała ze strachem w głosie. Lecz mężczyzna nawet się nie poruszył i nic nie odpowiedział. Wokół słychać było tylko szum drzew i zawodzenie wiatru. Kobieta ostrożnie wysiadła z samochodu, wyciągnęła latarkę i powoli, krok za krokiem zaczęła się zbliżać ku mężczyźnie. Była już w połowie drogi dzielącej jej samochód od leżącego mężczyzny, gdy strach wziął górę - podbiegła do auta, zapaliła silnik i zawróciła, by udać się do najbliższego posterunku policji. Gdy tam dotarła opowiedziała o całym zdarzeniu i mężczyźnie leżącym bez ruchu a drodze. Policjanci przeznaczyli jej do eskorty dwa radiowozy i kazali się zaprowadzić na miejsce zdarzenia. Gdy tam dotarlina drodze nie było już żadnego mężczyzny. Rozpoczęli przeszukiwania terenu. Po kilku chwilach do przestraszonej kobiety podszedł jeden z funkcjonariuszy: "w pobliskich zaroślach znaleźliśmy dwa zmasakrowane ciała młodych dziewczyn - ma pani szczęście, że nie podeszła bliżej"


Hihihihi ^^
 • awatar ogarnij się chłopie.: ejj boskie <333 czytałam i byłam ciekawa co dalej ;d trzyma w napięciu ;d wbijaj do mnie nowy wpis;d
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
SWEET
LOVE
PEACE
SECRET
CUTE
LOVELY
AWESOME


< 3
 

 
Lubicie horrory? jakie najbardziej polecacie ?

zapodam wam historyjkę, nie wiem czy straszna.Sami się przekonajcie. może to prawdziwa historia, może nie..

Była zimna ciemna noc listopadowa. Dwójka nastolatków jechała z zabawy do domu. Nagle zauważyli dom który przykuł ich uwagę, nigdy wcześniej go nie widzieli. Nawet gdyby to by go zapamiętali. Raczej ta okolica nie gustuje w tego typu starych wielkich dworach. Nagle ich samochód zaczął nawalać. Zatrzymał się dokładnie na drodze prowadzącej do ów strasznego domu. Okazało się, że zabrakło benzyny w samochodzie. Chłopak był niezwykle zdziwiony. Tankował nie całe 30 minut temu. Okazało się też, że obojgu padły komórki. Domy znajdujące się w tej okolicy były raczej jak wakacyjne działki. Nie zamieszkane przez cywilizowaną ludność. I znów wracamy do starego domu w którego oknach paliło się światło. Chłopak postanowił, że pójdzie do tego rozpadającego się domu i sprowadzi pomoc. Dziewczyna zgodziła się choć trochę się bała o niego, że pójdzie tam sam i o siebie, że zostaje sama w aucie i gdyby coś to nikt jej nie pomoże. Ten dom napawał ją strachem. Patrzyła jak jej chłopak znika w cieniu krzewów i drzew i w końcu straciła go zupełnie z oczu. Chłopak długo nie wracał. Dziewczyna spojrzała na zegarek. Było po dwudziestej drugiej. Uświadomiła sobie, że chłopaka nie ma już od półtorej godziny. Postanowiła, że pójdzie i sprawdzi co się z nim stało. Była bardzo zaniepokojona. Światło w domu już się nie paliło. Zaczęła wołać że jak to kawał tego chłopaka to może pożegnać się z życiem i już nigdy nie wracać. Nikt nie odpowiadał. Doszła do drzwi i zapukała. Też nic. Choć drzwi jakby się same uchyliły. Weszła do środka. Zostawiła dzwi otwarte, tak na wszelki wypadek. W środku było mnóstwo robactwa i pająków. Meble były zakryte prześcieradłami, wszędzie spoczywał kurz. Zaczęła się bać. Nikt nie mógł mieszkać w takich warunkach, zastanawiała się kto zapalił światło. Gdy zagłębiła się w dom usłyszała huk drzwi. Pomyślała, że to pewnie wiatr nimi trzasną i że nie będzie się już wracać. I to był błąd. Poprzez dużą warstwę kurzu i mnóstwo pajęczyn zobaczyła czyjeś cienie na ścianie. Odwróciła się i zobaczyła kilka martwych ciał, wśród nich znajdowało się ciało jej chłopaka. Na ścianie widniał krwawy napis: TY BĘDZIESZ NASTĘPNA!!!!!!!!!!! Chciało jej się krzyczeć i płakać, ale głos zamarł jej w krtani. Zauważyła ruszający się cień. Zaczęła biec w kierunku wyjścia. Czuła, że ten ktoś, albo to coś było coraz bliżej. Nie dobiegła do drzwi. Cóż mocno ją złapało i zaciągnęło ją do domu. Krzyczała nikt jej nie pomógł. Wkrótce i ona zawisła na szubienicy jak reszta osób. Samochód pary znikł z drogi, razem z ów strasznym domem. Z czasem przybywało ciał do kolekcji. Duchy osób , które tam zginęły błąkają się od czasu do czasu w tym miejscu, szukając spokoju.


Zapowiadam wam wieczór z horrorami i innymi strasznymi zjawiskami! : 3
 • awatar ' SkyFall. ' ♥: Genialne. ;)
 • awatar Wyimaginowana Mitsuki: haha :D też takie lubię,postaram się dodać straszniejsze. :) dziękuję za wsparcie ;)
 • awatar ogarnij się chłopie.: ymm , ja lubię horrory o duchach , czymś nawiedzonym lub o opętaniach ;D polecam ostatni egzorcyzm i wszystkie części Paranormal Activity ;D Ja osobiście jak oglądałam w nocy to bałam się z lekka spać ;D świetny blog ! ;*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Chodźmy gdzieś,
Gdzie nie ma przeszkód,
Dla nas,
Dla naszej miłości,
Dla szczęścia..

Gdzie mam szukać szczęścia? W lesie? a może w innej krainie?
 

 
Oglądacie Pretty Little Liars?
Jest to mój najlepszy serial jaki oglądałam no na pierwszym miejscu mam Gotowe na Wszystko
Dla mnie PLL może lecieć codziennie i mi się nie znudzi.

A Wy oglądacie jakieś seriale? : 3
 

 
My love is like a red, red rose
That’s newly sprung in June :
My love is like the melody
That’s sweetly played in tune.

As fair art thou, my bonnie lass,
So deep in love am I :
And I will love thee still, my dear,
Till a’ the seas gang dry.

Till a’ the seas gang dry, my dear,
And the rocks melt wi’ the sun :
And I will love thee still, my dear,
While the sands o’ life shall run.

And fare thee weel, my only love,
And fare thee weel a while !
And I will come again, my love,
Thou’ it were ten thousand mile.

Takie tam wierszyki. ; 3 w skali od 1 do 10 jak oceniacie opowiadanie?
 • awatar YourFashion ♥: ri.pinger.pl/pgr213/746fa5f20014dc7151570f76/logo+konkursu.jpg *Zapraszam do wzięcia udziału w Rozdaniu!* *Szanse wygranej są BARDZO DUŻE!* YourFashion.pinger.pl
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Dzień 1Emily miała dość rodzinnych problemów,więc postanowiła uciec z domu.Nie było to według niej dobre rozwiązanie,ale nie miała wyjścia.Jej pierwszym przystankiem był Manhattan,więc bardzo się cieszyła.Po wysiadce napotkała się na ogłoszenie o pracę i zadzwoniła tam. Był to staż w słynnej firmie projektującej ciuchy.

-Halo? Dzień Dobry,ja w sprawie ogłoszenia o pracę

-Witam,cieszę się bardzo! ma pani jakieś wykształcenie ?

-Nie bardzo,ale uwielbiam modę.

-Dobrze,więc zapraszam na okres próbnyEmily nie posiadała się z radości,gdy ktoś do niej zadzwonił.Był to dla niej nieznajomy numer ale odebrała..

-Halo? Halo?

-......

-Halo?!

-Pokaże Ci na co mnie stać..

-Co?!

-pipp...


Em była przerażona tym co usłyszała i na razie zignorowała to. Zameldowała się w hotelu przy Napel Street 3,z jakiejś przyczyny wydał się jej najlepszy.Po przyjściu do pokoju, poszła położyć się na łóżku.Była wykończona całym dniem,ciągle myślała o tym telefonie i o rodzicach. Postanowiła tam zadzwonić...


-Mamo?...

-Córuś!!! gdzie Ty jesteś? wszędzie Cię szukamy z Ojcem!

-Nie martw się mamo..jestem bezpieczna.Jestem na Manhattanie ale to chwilowo.Za 2 dni wracam, chcę tylko sprawdzić okolicę.

-Ulżyło mi.. córuś uważaj na siebie proszę.

-Dobrze..pamiętajcie,że Was kocham

-Jasne.. my Ciebie też.. pa!

Pa...

Em długo się zastanawiała nad tym co zrobiła, więc postanowiła wrócić do domu. Już nad ranem spakowała się i wsiadła w najbliższy pociąg. I tak minął dzień pierwszy..
 

 


Co powiecie na opowiadanie? jakoś mam taki nastrój na opowiadania..z racji,że taka pogoda jest za oknem..
 

 
Polecę Wam dobre i dramatyczne 2 filmy :
-The lovely Bones (Nostalgia Anioła) opowiada o 14-letniej Susie Salmon, która zostaje zamordowana i zgwałcona przez seryjnego przestępcę. Zawieszona pomiędzy niebem a ziemią, obserwuje swoich bliskich, próbujących ją odnaleźć.
-Trust Czternastoletnia dziewczyna - Annie (Liana Liberato) na zabój zakochuje się w poznanym przez internet chłopaku. Po pewnym czasie obydwoje czują niedosyt porozumiewania się wyłącznie poprzez wysyłanie do siebie wiadomości pisemnych. Postanawiają się więc spotkać, aby móc rozmawiać twarzą w twarz. Okazuje się, że zamiast młodego, przystojnego chłopca, dziewczyna zastaje dorosłego mężczyznę, który ją wykorzystuje, przez co zmienia życie jej, oraz jej rodziców - w piekło.

Te filmy bardzo mnie dotknęły, przez to co się dzieję na świecie.Nie ufa się od tak ludziom i zabiera się kogoś ze sobą...
 • awatar ιииα .♥: Wydają sie być faktycznie ciekawe ;)) zobaczę:* Zapraszam do Mnie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Tak naprawdę każdy z nas ma inną definicję przyjaźni.
Dla innych przyjaźń to jest wspólne wypady, imprezki, zakupy. Takie papużki nierozłączki. Dla innych przyjaźń to jest pomoc, którą powinien nieść przyjaciel. Dla innych to są godzinne rozmowy na fonie, gg czy fb. Długo można by tak wymieniać. Jednak ja powiem czym dla mnie jest przyjaźń. W życiu realnym trudno znaleźć osobę, która nigdy Cię nie zawiedzie, która będzie zawsze bez względu na to jaki masz humor. Więc, poruszę trochę temat wirtualnego świata. Tak naprawdę ilu z nas ma przyjaciółkę/przyjaciela w internecie?Opowiem na swoim przykładzie, mam dużo takich przyjaciół. Mogę na nich polegać w każdym momencie. Czasami żałuję,że dzieli nas aż tyle kilometrów. Mam pewność, że nikomu o tym nie powiedzą o czym nie można powiedzieć o wszystkich ludziach w realu. Plotki... tak bardzo zmieniają ludzi... Wystarczy jedna głupia plotka a można zniszczyć człowiekowi życie. I potem dziwicie się, że ludzie się tną, popełniają samobójstwa, czy popadają w nałogi. I właśnie zazwyczaj spowodowane są to głupimi plotkami. Wróćmy jednak do przyjaźni. Ludzie, często śmieją się czy obgadują mnie bo mam więcej przyjaciół w wirtualu niż w realnym świecie. A może właśnie to przez to, że traktują mnie tak a nie inaczej. Szczerze? W dupie mam ich zdanie. Wole mieć prawdziwych przyjaciół w wirtualnym świecie niż fałszywych w realnym.
 

 
Witam . ;3

Za oknem ponuro
Za ścianami głucho
W sercu głośno
W rozumie pusto

Co będzie jeśli nie posłuchasz mnie?
Fakt,brzydka pogoda i życzę sobie wiosny no ale trzeba jakoś przetrwać.

Love,peace and happiness. ^^
 

 
Come on skinny love, just last the year
Pour a little salt, we were never here
My, my, my, my, my, my, my, my
Staring at the sink of blood and crushed veneer

I tell my love to wreck it all
Cut out all the ropes and let me fall
My, my, my, my, my, my, my, my
Right at the moment this order's tall

And I told you to be patient
And I told you to be fine
And I told you to be balanced
And I told you to be kind...

Smutek nadszedł.
Płacz odszedł.
Serce zapłakało
Rozum zapomniał
Ciało obumarło..
 

 
1.Kocham śpiewać
2.Lubię poszaleć,powariować
3.Lubię rysować haha (nie umiem, ale jakoś bazgroły rysuję)
4.Lubię oglądać horrory (niektórych się boję)
5.Kocham komedie zwykłe i romantyczne
6.Nie lubię się spóźniać
7.Uwielbiam wylegiwać się cały dzień nic nie robiąc
8.Kocham lato i wiosnę
9.Chciałabym podróżować po różnych zakątkach świata.
10.Kocham zwierzęta
11.Mam arachnofobię ! boje się pająków
12.Mam kota brytyjskiego nazywa się Diuk ; 3
13.Nienawidzę zimy i jesieni
14.Kocham Halloween
15.Zabiłabym za znęcanie się nad zwierzętami
16.Moje uzależnienia :
-Komputer
-Jedzenie
-Muzyka
17.Chciałabym spotkać na żywo obsadę Pretty Little Liars
18.Popieram związki homoseksualne
19.Mam dobrą pamięć do czegoś
20.Lubię mangę i te sprawy

Uffff. tyle ; )
 • awatar Kaaarolciaa: @Omomomomo :D: hahaahahha <3 <3 no widzisz : 3
 • awatar Gość: Taaa xD Lubisz poszaleć ze mną :))) :D Omomomomo jesteś podobna do mnie.. No.. pod niektorymi wzgledami xDD Bo pajakow to ja sie ani troche nie boje xDD
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Come on baby,come on !
spodobała mi się ta nuta, nawet bardzo..

za niedługo dodam 20 faktów o mnie ! ; 3
 

 

Zgubiłam się.
We własnych myślach. W życiu.
Po prostu się zgubiłam.

Tyle się dzieje. Tyle się stało.
Tyle sprzeczności.
Tyle kłamstw. I prawdy.
Zbyt gorzkiej by ją przełknąć przez skrzywienia się.

Patrzę w te orzechowe oczy okolone czarnymi jak kamienny węgiel rzęsami.
Patrzę gdy mogę i kiedy tylko jest okazja.
I szukam ich podświadomie, szukam ich siły by się nią zachłysnąć.

Zaufał mi.
Zaufał mi jak nikomu innemu.

Po prostu podążamy ścieżką kłamstw,a dlaczego? jesteśmy tylko ludźmi.Popełniamy błędy...